Otrzymujemy, zbieramy i przechowujemy wszelkie informacje, które podajesz na naszej stronie internetowej lub przekazujesz nam w jakikolwiek inny sposób. Gromadzimy również adres protokołu internetowego (IP), adres e-mail, numer telefonu. Możemy używać narzędzi programowych do pomiaru i gromadzenia informacji o sesji, w tym czasu odpowiedzi strony, długości wizyt na określonych stronach, informacji o interakcji na stronie oraz metod używanych do przeglądania strony. Gromadzimy również dane osobowe (w tym imię i nazwisko, adres e-mail, telefon, wiadomości) komentarze, rekomendacje. 

Kiedy piszesz do nas za pośrednictwem formularza kontaktowego, zbieramy dane osobowe, które nam przekazujesz, takie jak imię i nazwisko, numer telefonu i adres e-mail. Twoje dane osobowe będą wykorzystywane wyłącznie z powyższych powodów.

 

Gromadzimy dane osobowe i nieosobowe w następujących celach:

1.Aby świadczyć usługi i zarządzać nimi;
2.Aby zapewnić naszym użytkownikom stałą pomoc i wsparcie techniczne;
3.Aby móc kontaktować się z naszymi gośćmi i użytkownikami za pośrednictwem ogólnych lub spersonalizowanych powiadomień o usługach i wiadomości promocyjnych;
4.Tworzenie statystyk i innych  i / lub wywnioskowanych danych nieosobowych, które my lub nasi partnerzy biznesowi mogą wykorzystywać do świadczenia i ulepszania naszych usług;
5.Aby zachować zgodność z obowiązującymi przepisami i regulacjami.

Nasza firma jest hostowana na platformie Wix.com. Wix.com zapewnia nam platformę internetową, która umożliwia nam świadczenie naszych usług. Twoje dane mogą być przechowywane za pośrednictwem hurtowni danych Wix.com, baz danych i udostępnionych aplikacji Wix.com. Przechowują Twoje dane na bezpiecznych serwerach za zaporą (firewall).

Możemy skontaktować się z Tobą w celu powiadomienia Cię o Twoim koncie, rozwiązania problemów z Twoim kontem, rozwiązania sporu, pobrania prowizji lub pieniędzy, uzyskania Twojej opinii za pośrednictwem ankiet, przesłania aktualizacji o naszej firmie lub, jeśli to konieczne, skontaktowania się z Tobą w celu zapewnienia zgodność z naszą Umową użytkownika, obowiązującym prawem lokalnym i wszelkimi umowami, które możemy zawrzeć z Tobą. W tym celu możemy kontaktować się z Tobą za pośrednictwem poczty elektronicznej, telefonu, wiadomości i poczty.

Jeśli nie chcesz już, abyśmy przetwarzali Twoje dane, skontaktuj się z nami za pośrednictwem poczty elektronicznej, wyślij e-mail na adres: lomzaczr@gmail.com.

Zastrzegamy sobie prawo do zmiany niniejszej polityki prywatności w dowolnym momencie, dlatego prosimy o jej regularne sprawdzanie. Zmiany i wyjaśnienia zaczną obowiązywać natychmiast po ich opublikowaniu na stronie internetowej. Jeśli wprowadzimy istotne zmiany w niniejszej polityce, poinformujemy Cię, że została zaktualizowana, abyś wiedział, jakie informacje gromadzimy, w jaki sposób je wykorzystujemy oraz w jakich okolicznościach, jeśli w ogóle, z nich korzystamy.

Jeśli chcesz: uzyskać dostęp, poprawić, zmienić lub usunąć wszelkie posiadane przez nas dane osobowe, możesz skontaktować się z nami przez e-mail - lomzaczr@gmail.com

lomzaczr@gmail.com 

Tel: +48 729 475 811

pomoc uchodźcy praca mieszkanie wiadomości legalizacja pobytu

2018. Damir