• Damir

Wiara w ludzkość.


Dziś w Łomży wolontariusze - uczniowie szkoły średniej przy Agrobiznesu w raz z wychowawczynią Aneta Grodzicka oraz wsparciem ze strony Alicji Łepkowskiej-Gołaś, organizowali zbiórkę dla Samiry.

Wiecie, jestem człowiekiem, człowiekiem który wiele przeżył w swoim życiu (niestety nie jestem taki jedyny), wojna itp. Było wiele chwil w życiu, kiedy niesprawiedliwość tego życia spowodowała, że po prostu ​​straciłem wiarę w ludzi. Tak, byli też dobre momenty w życiu, o których już nawet nie pamiętam((. Ale to, co stało się z Samirą i to jak wy wszyscy pomogą cie jej, sprawiło, że ja i tysiące innych ludzi znów uwierzyli, uwierzyli w to że są dobry ludzi na ziemie, ludzie, którzy nie odwrócili się w trudnym momencie, którzy wstali, zostawili swoje sprawy, całą swoją siłę, czas, pieniądze, zainwestowali w walkę z tą chorobą. Wielu osób może mnie nie zrozumieć, nie wiem, ale ja doceniam i bardzo szanuję to co wy zrobili. Nie jestem Polakiem i nie mogę napisać wszystkiego po polsku tak jak mówię mi moje serce, nie znam języka na tyle żeby wszytko opisać, pisze jak mogę, jak umiem. Dziękuje Wam wszystkim! Życie wam wszystkim, wszystkiego dobrego w życiu!
#Samira #SamiraKhamsurkaeva #zbiórka #2018 #2019 #wolontariusze #szkoła #AnetaGrodzicka #AlicjaŁepkowskaGołaś #Polska #Łomża #Agrobiznes #uczniowie

43 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

lomzaczr@gmail.com 

Tel: +48 729 475 811

pomoc uchodźcy praca mieszkanie wiadomości legalizacja pobytu

2018. Damir