• Damir

Wiadomości o których nie powiedzą w mediach.

Aktualizacja: 8 gru 2020Ciekawa historia została zgłoszona z Francji, która zdarzyła się pewnego dnia z pochodzącym z Czeczenii A.Malsagovym, młodym ojcem czwórki dzieci, rodem z Urus-Martanu, który od 2012 roku oczekuje na zezwolenie na pobyt we Francji, ale władze tego kraju odrzucają wnioski o ochronne dla tej rodziny.


Któregoś dnia uchodźca stał na przystanku autobusowym w centrum miasta. Na ławce siedziały dwie starsze Francuzki. Nagle podeszła do nich grupa bandytów i próbowała odebrać kobiety torby. Czeczen stanął w obronie starszych pań i nie pozwolił bandytom ich zabrać.Malsagovowi udało się zneutralizować dwóch złodziei, ale trzeciemu udało się uderzyć go w głowę butelką, w wyniku czego Malsagov otrzymał ranę pociętą w głowę i stracił przytomność. Francuzi, którzy byli w pobliżu, wezwali policję i pogotowie.


Rana Malsagova została zaszyta w szpitalu po za tym był przywieziony do policji w celu zidentyfikowania sprawców. Stało się to w samym centrum miasta Tours.


Ciekawe, że do tej pory żadna gazeta nie napisała o tej historii. Władze i prasa po prostu zignorowały ten incydent. Istnieją poważne podejrzenia, że ​​wszystko to jest z powodu narodowości zbawiciela. Biorąc pod uwagę obecną sytuację we Francji (i nie tylko we Francji), pozytywny Czeczen nie mieści się w kontekście fabuły walki Macrona z „islamistami”.


Oraz chciał bym troche dodać krótko kim jest Makron - Jest synem profesora neurologii Jeana-Michela Macrona (ur. 1950) i lekarki Françoise Noguès (ur. 1950). 20 października 2007 ożenił się z Brigitte Trogneux, która była jego nauczycielką w liceum jezuickim. Emmanuel Macron poznał ją w wieku 15 lat!, gdy ona miała 39 lat. Rok później zaczął się ich romans!. Brigitte Trogneux była w tym czasie zamężna (rozwiodła się w 2006) i miała trójkę dzieci.


Ja tylko mam pytanie dla czego pani #Brigitte Trogneux nie trafiła do więzienia za uwodzenie nieletniego i jaki siebie czuje Makron, który podrywa zamężnych kobiet?lomzaczr@gmail.com 

Tel: +48 729 475 811

pomoc uchodźcy praca mieszkanie wiadomości legalizacja pobytu

2018. Damir